Myynti: 09 4780 5530 | myynti@perkko.fi

ICT-kumppanisi Hesingissä ja Turussa

Yhteystiedot

ICT-kumppanisi Helsingissä ja Turussa

Sivulta löydät Perkko ICT:n Turun ja Helsingin toimipisteiden yhteystiedot.

Myynti

myynt@perkko.fi
09 4780 5530

Huolto

huoltotilaukset@perkko.fi
09 4780 5470

Väriainetilaukset

tarviketilaukset@perkko.fi
09 4780 5470

Helpdesk

helpdesk@perkko.fi
09 4780 5400

Myynti Uusimaa

Rälssintie 6
00720 Helsinki

Navigoi perille »

Timo Kavenius Perkko ICT myynti

Timo Kavenius

040 538 7888
timo.kavenius@perkko.fi

Pekka Laaksonen Perkko ICT myynti

Pekka Laaksonen

040 831 4329
pekka.laaksonen@perkko.fi

Mika Ruoho Perkko ICT myynti

Mika Ruoho

0400 185 205
mika.ruoho@perkko.fi

Kari Aho Perkko ICT myynti

Kari Aho

040 510 4141
kari.aho@perkko.fi

Myynti Varsinais-Suomi

Jousitie  7
20760 Piispanristi

Navigoi perille »

Matti Kytölä Perkko ICT myynti

Matti Kytölä

0400 767 434
matti.kytola@perkko.fi

Hallinto

Ari Törmälä Oy Perkko toimitusjohtaja

Ari Törmälä
toimitusjohtaja

040 848 5359
ari.tormala@perkko.fi

Heli Hermaala Oy Perkko pääkirjanpitäjä

Heli Hermaala
talouspäällikkö

043 825 4112
heli.hermaala@perkko.fi